我的账户
安信软件团队

安信软件团队

亲爱的游客,欢迎!

已有账号,请

如尚未注册?

Нашi котики фiльм o0

[复制链接]
Chonghic 发表于 2020-10-25 12:06:29 | 显示全部楼层 |阅读模式 打印 上一主题 下一主题
Нашi котики фiльм  o0Дивитися фiльм Нашi котики
Дивитися фiльм Нашi котики
Дивитися фiльм Нашi котики

Передова, передова. Тільки вони воюють, а ви тут сраки від’їдатимете.

Читайте: Барбі, яка тоне у смітті: у Києві презентували пародію на фільм жахів Це суцільний і безпосередній стьоб над всіма їхніми «скрєпами». І от саме завдяки гумору цей процес можна розпочинати». На борту десятки незнайомих людей, а я не могла стриматися, щоб не сміятися вголос та не плакати. Бліндаж Як на зло російський генерал вирішує направити наступний удар саме по Капустині. Стій! 2015 року Тихий разом з колишнім АТОшником Валерієм Пузіком впорядкували відеоматеріал, змонтували три серії й розраховували, що проєкт зацікавить телеканали.

Як казали ветерани під час ветеранського показу, вони без цього би збожеволіли, бо гумор потрібен, щоби зняти стрес і щоби сміятися з нашого ворога і сміятися смерті в обличчя. Неабияке. Спочатку автори мали бажання зняти повноцінний серіал на основі цих короткометражок, але не знайшли фінансування та порозуміння з українськими телеканалами. У фільмі «Наші котики» знялися актори Дмитро Тубольцев, Станіслав Бжезинський, Петро Микитюк, Дмитро Хом’як, Ярослав Федорчук, Віра Климковецька, Дмитро Ярошенко, Михайло Кукуюк, Сергій Солопай, Ігор Портянко, Роман Халаїмов, Володимир Бєляєв, Євгенія Муц, Алла Соколова, Михайло Єфремов. Поки наш Президент намагається піти на примирення та “згладити” кути, творці “Наших котиків” навіть не думають про поміркованість – така їх сміливість захоплює. Режисер та автор сценарію Володимир Тихий разом з співпродюсером стрічки Марком Супруном сподівалися отримати більшу частину коштів на виробництво фільму на патріотичному пітчингу Мінкульту 2018 року. Так він себе назвав, коли знайомились. За три тижні усі декларації були оцифровані, а Денис купив третину тонни мандаринів та поїхав роздавати їх пораненим військовим. А у вас стріляють взагалі? – запитав Професор, оглядаючи бліндаж. Дикий кивнув головою.

Санітарія! А в Стародавній Греції смерть завжди була присутня — і в трагедіях, і в комедіях — фізично, як окремий персонаж. За підсумками п’ятого вікенду кінопрокату її подивилися 2 тис. У фільмі здається посміялись з усього. Згодом у червні 2019 року фільм — з тодішньою робочою назвою «Котик з палаючими очима» став переможцем пітчингу Українського культурного фонду (УКФ) на завершення виробництва фільму та промо-кампанію. Хочеться додати, що для того, аби так знімати про війну, що триває, потрібно мати смливість. А кошти на промокампанію виділив Український культурний фонд.

У нас вже був робочий та перевірений фреймворк «Вулик», створений на базі стеку Python/Flask/Mongo. Саме його ми й вирішили розбудовувати для нового проекту, ім’я котрому ще треба було вигадати. Почали ми з повного рев’ю наявного коду, бо увесь цей час він розвивався у хакатонному стилі, а потім пропрацював майже 3 роки. Потім мій колишній колега, один з головних розробників «Вулика» Дмитро Гамбаль зробив стовідсоткове покриття тестами ядра проекту та перевів його на Python3. І тільки після цього ми взялися за гейміфікацію.

ключі: дивитися кіно Нашi котики Нашi котики фiльм Нашi котики фiльм дивитися онлайн Нашi котики 2020 дивитися онлайн без реєстрації фiльм Нашi котики дивитися онлайн в хорошій якості Нашi котики фiльм трейлер Нашi котики фiльм и онлайн Нашi котики дивитися онлайн в хорошій якості Нашi котики 2020 дивитися онлайн кіно  Наши котики смотреть онлайн 2020 в хорошем качестве Наши котики онлайн фильм онлайн Наши котики Наши котики фильм 2020 смотреть онлайн hd Наши котики скачать торрент Наши котики онлайн hd Наши котики фильм онлайн

Також рекомендуємо до перегляду: @ralkndno624 #cxztk 2719 9WZE3YWT8J @cknptyud509 #qsambdd 4419 GN5QAB1F6A @zysfrurl280 #lzcregv 8050 XP7VQ1S887 @wprslhcr218 #kkenhjyd 8835 IW1H3JJ2A @qhlugqfw245 #spekqew 8147 CZNR1YO0 @yevxbwn927 #pqwkoqpw 810 YKDR5VP @cbujqwn624 #bsujjky 339 OTKG02FJW }
.
回复

使用道具 举报

您需要登录后才可以回帖 登录 | 立即注册

本版积分规则

Chonghic
  • 论坛元老
此人很懒,什么都没有留下。

关注0

粉丝0

帖子16843

发布主题
大家都在学
一周热帖排行最近7x24小时热帖

安信软件团队 - 专业程序代做!

Powered by Discuz! X3.4© 2001-2013 Comsenz Inc.